MENU
Miejska Komunikacja Autobusowa
Rozkład jazdy
Cenniki
Gmina Świnoujście
Gmina Międzyzdroje
Punkty sprzedaży biletów
Wykaz osób uprawnionych do przejazdów ulgowych
Wysokość opłaty dodatkowej
Regulaminu przewozu osób i bagażu
Przepisy porządkowe
Schemat linii autobusowych
Schemat komunikacji autobusowej
Linia 2 (kierunek - Kapitanat Portu)
Linia 2 (kierunek - Wydrzany)
Linia 5 (kierunek – 1 Maja)
Linia 5 (kierunek – Dworzec)
Linia 5T (kierunek – Łęgowa)
Linia 5T (kierunek – Kapitanat Portu)
Linia 6 (kierunek – Wydrzany)
Linia 6 (kierunek – Kapitanat Portu)
Linia 7 (kierunek – Warszów – Łunowo - Przytór)
Linia 77 (kierunek – Warszów – Przytór – Łunowo)
Linia 7T ( linia okrężna)
Linia 10 (Świnoujście – Międzyzdroje – Świnoujście)
Linia A (linia okrężna)
Linia B (linia okrężna)
Linia P ( sezonowa - do Muzeum Podziemne Miasto oraz plaży Przytór)
Kontrola biletów
Regulamin funkcjonowania monitoringu
Przewóz rowerów
Parkingi
Informacje
Regulaminy
Miejskie Parkingi Niestrzeżone
Regulamin parkingu P&R
Zestawienie parkingów
Mapa lokalizacji parkingów
Cenniki
P5
P6
P7
P8
P9
P10
P11
P12
P13
P14
P15
Abonament - konto do przelewu
Opłata dodatkowa
Kontakt
Zgłoszenie reklamacji
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Informacje ogólne
Usługi
Serwis ogumienia
Cennik
Wynajem autobusów
Auto - Myjnia
Serwis warsztatowy
Informacje o spółce
Struktura organizacyjna
Historia
Flota autobusowa KA
Inwestycje
Praca
Galeria
Dokumenty do pobrania
Kontakt
Węzeł przesiadkowy
Regulamin
Warunki i zasady korzystania z przystanków komunikacyjnych
Przystanki
Dworzec 01
Linia 5
Linia 77
Linia A
Linia P
Dworzec 02
Linia 7
Linia 10
Linia B
Dworzec 03
Emilbus
Kontakt
Zamówienia publiczne
Bieżące
Archiwum
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej
Strona główna
Polityka prywatności
+48 91 321 45 40
ul. Karsiborska 33a, 72-600 Świnoujście
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (przeglądy samochodów):
607 292 428
Warsztat - Serwis ogumienia:
785 059 510
Parkingi:
+48 91 577 97 76
WYSZUKAJ POŁĄCZENIE
Linia 10 (Świnoujście - Międzyzdroje)
Rozkład ważny od 03.10.2021
powrót do listy rozkładów
Przystanek
Przystanki
Dworzec PKP
Wolińska - Odra
Barlickiego - poczta
Sosnowa
Barlickiego Wiadukt
Terminal LNG
Ekspedycja PKP - n/ż
Przytór - Dworzec PKP
Łunowo - Rondo
Przystań żeglarska
Lubiewo
Międzyzdroje - Nowomyśliwska
Enea
Polna Rondo
Stadion
Pasaż Handlowy
Międzyzdroje - Niepodległości
Kolejowa 24
Rozkład jazdy
dni robocze
soboty
niedziele i święta
6
15
42
W
7
32
8
55
-
-
10
35
11
35
-
-
-
-
14
35
15
35
16
15
55
-
-
18
35
-
-
-
-
-
-
9
35
10
55
11
55
12
55
-
-
14
15
15
35
16
35
17
55
18
55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Legenda
W - Kursy przez Warszów
Drukuj