Rozkład ważny od 03.10.2021 r.
Przystanek
Przystanki
- Dworzec PKP
- Straż Pożarna
- Plac Neptuna
- Spokojna
- Polna Camping
- Usługowa
- Międzyzdroje - Nowomyśliwska
- Lubiewo
- Przystań żeglarska
- Łunowo - Rondo
- Odrzańska - rondo
- Odrzańska
- Zalewowa / Odrzańska
- Zalewowa / Szmaragdowa
- Zalewowa / Sąsiedzka
- Sąsiedzka - Szkoła
- Przytór - Dworzec PKP
- Ekspedycja PKP - n/ż
- Terminal LNG
- Barlickiego Wiadukt
- Sosnowa
- Barlickiego - poczta
- Wolińska - Odra
- Dworzec PKP
Rozkład jazdy
dni robocze | soboty | niedziele i święta | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
Legenda
- P - Kursy przez Łunowo-Przytór
- W - Kursy przez Warszów
- X - Kursy przez Łunowo-Przytór i Warszów