Rozkład ważny od 28.01.2022
Przystanek
Przystanki
- Kapitanat Portu
- Prom
- Plac Wolności
- Wieża widokowa
- Grodek
- Promenada
- Rusałka
- Słowackiego / Gierczak
- Słowackiego / Orkana
- Grottgera / Moniuszki
- Grottgera / Kossaków
- Osiedle Posejdon
- Wojska Polskiego / Roosevelta
- 11 Listopada - Dworzec UBB
- 11 Listopada / Hetmańska
- Kołłątaja - Rynek
- Grunwaldzka - Karsiborska
- Cmentarz - Brama Główna
- Cmentarz - Brama nr 2
- Logos
- Osiedle Krzywa
- Krzywa - Ogrody
- Leśniczówka
- Wydrzany - n/ż
Rozkład jazdy
Wybierz przystanek z listy
Legenda
- N -