Rozkład ważny od 01.09.2021
Przystanek
Przystanki
- Dworzec PKP
- Barlickiego - poczta
- Sosnowa
- Barlickiego Wiadukt
- Terminal LNG
- Ekspedycja PKP - n/ż
- Przytór - Dworzec PKP
- Odrzańska - rondo
- Odrzańska
- Zalewowa / Odrzańska
- Zalewowa / Szmaragdowa
- Szmaragdowa
- Zalewowa / Sąsiedzka
- Zalewowa / Gradowa
- Zalewowa / Pogodna
- Zalewowa - pętla
- Zalewowa / Pogodna
- Zalewowa / Gradowa
- Zalewowa / Sąsiedzka
- Sąsiedzka - Szkoła
- Sąsiedzka / Pomorska
- Przytór - Dworzec PKP
- Ekspedycja PKP - n/ż
- Terminal LNG
- Barlickiego Wiadukt
- Sosnowa
- Barlickiego - poczta
Rozkład jazdy
dni robocze | soboty | niedziele i święta | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
Legenda
- K - Kurs do karsiborza przez Łunowo-Przytór
- Z - Kurs do przystanku "Sąsiedzka / Pomorska"