"Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. informuje, iż w związku z zaplanowaną na poniedziałek 25 listopada 2019 r. akcją podniesienia i transportu morskiej miny lotniczej przez specjalistów z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej

Należy być przygotowanym na przerwy w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz obu przepraw promowych oraz utrudnienia w ruchu na ulicach bezpośrednio przy kanale portowym przez który mina będzie transportowana na poligon morski.

W godzinach 7.15 – 9.15 zamknięta będzie przeprawa promowa "Centrum" (popularne Karsibory). Ostatni prom z wyspy Uznam odbije o godz. 7:00, a z wyspy Wolin o godzinie 6:40. Samochody kierujące się na tę przeprawę po stronie Uznamu od godziny 7:00 będą zatrzymywane na ulicy Karsiborskiej na wysokości skrętu do jednostki wojskowej. Wznowienie kursowania promów planowane jest na godzinę 9:15.

Promy na przeprawie "Warszów" (Bieliki) nie będą pływały w godzinach 9:30 – 9:55. Ostatnie kursy z obu stron o godzinie 9:00.

Uwaga mieszkańcy Karsiboru! W godzinach od 7:45 do 9:15 zamknięty dla ruchu kołowego i pieszego będzie most łącząc wyspy Wolin i Karsibór. W związku z powyższym w wyżej wymienionych godzinach wystąpi przerwa w kursowaniu autobusu linii nr 5.

Podobnie, jak to było podczas poprzedniej akcji, na czas transportu miny poza świnoujski port, będą czasowe zamknięcia dla ruchu kołowego i pieszego ulic położonych najbliżej toru wodnego, m.in.: Wybrzeże Władysława IV, Bohaterów Września, Chrobrego, Jana z Kolna, Dworcowa.

Uwaga. Podane godziny mogą ulec zmianie.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonów:
- 25 listopada 2019- poniedziałek od 6.30 do czasu zakończenia przedsięwzięcia nr tel. 91 327 8397