"Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu wspólnie z Operatorem Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów firmą GoPay informuje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów korzystających z transportu publicznego w Świnoujściu o uruchomieniu z dniem dzisiejszym t.j. 7 czerwca 2016r. systemu sprzedaży elektronicznych biletów jednorazowych i okresowych. Od teraz każdy z Pasażerów będzie mógł w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dokonać zakupu biletu jednorazowego lub okresowego używając do tej czynności internetowych kanałów informatycznych i elektronicznych nośników m.in. laptopy,tablety lub smartfony.

Bilet taki wystarczy przechowywać w elektronicznym urządzeniu mobilnym(smartfon,tablet) lub wydrukować. Nowy system umożliwia nabycie biletu za pomocą formularza internetowego, w którym wystarczy wskazać interesujący nas bilet, wybrać dowolną datę rozpoczęcia obowiązywania ważności biletu oraz podać dane posiadacza. Płatność za bilet odbywa się przy pomocy zwykłego przelewu internetowego, karty płatniczej lub w wygodnej formie Master Pass. Po opłaceniu Pasażer natychmiast otrzymuje bilet do pobrania bezpośrednio ze strony z formularzem GoPay. Jednocześnie na wskazany przez siebie adres e-mail Klient otrzymuje dokument potwierdzający zakup biletu okresowego. Wszystko trwa zaledwie kilka sekund. Oszczędzamy czas, który wcześniej przeznaczaliśmy na stanie w kolejce po przedłużenie lub nabycie nowego biletu.Bilet zakupiony przez Internet zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz spersonalizowany QR kod, który należy okazać w przypadku kontroli. Urządzenie będące w posiadaniu Kontrolującego podczas czynności kontrolnych w autobusie miejskim odczytuje kod, dzięki czemu otrzymuje on dane dotyczące posiadacza biletu, rodzaju biletu oraz jego ważności. Bilet kupiony za pomocą systemu GoPay może być okazany do kontroli w formie wydruku lub na ekranie urządzenia mobilnego. Ta druga opcja niewątpliwie wpłynie na wygodę Pasażerów, którzy nie ruszają się z domu bez telefonu komórkowego.Informacje o sposobie korzystania z usługi wkrótce w postaci folderów i plakatów informacyjnych znajdą się w autobusach a także na wiatach przystankowych.

W najbliższym czasie oferta zostanie rozszerzona o karnety wieloprzejazdowe normalne i ulgowe. O dokładnym terminie poinformujemy na naszej stronie internetowej: www.ka.swinoujscie.pl. Na stronie Operatora - GoPay jest też możliwość zakupu biletu testowego za 1 zł, aby można było bezpiecznie prześledzić całą procedurę.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie dostępnym na stronie www.gopay24.pl.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej usługi i życzymy miłej podróży.