Posiadacze Kart Wyspiarza i Wyspiarza Seniora, którzy zgłosili swoje numery rejestracyjne pojazdu, mogą raz dziennie skorzystać z biletu na darmowe 60 minut na parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania.

  • Darmowy czas postoju będzie dostępny w parkomatach po wpisaniu numeru rejestracyjnego który znajduje się w bazie danych KW oraz KWS oraz w aplikacji mobilnej Flowbird. 
  • Nie ma możliwości skorzystania z darmowych 60 minut korzystając z aplikacji mobilnych: SkyCash, moBiLET, mPay.
  • Aby skorzystać z darmowych 60 minut, po wpisaniu numeru rejestracyjnego w Parkomacie lub aplikacji Flowbird należy wykorzystać 60 minut jako jeden darmowy bilet
  • Darmowe 60 minut można wykorzystać tylko raz dziennie dla danego numeru rejestracyjnego! (przysługuje na numer rejestracyjny a nie posiadacza KW lub KWS)

INSTRUKCJA:

  1. W systemie operacyjnym Parkomatów SPP osoba, której należy się darmowe 60 minut, parkowania nazwana jest jako „Rezydent”.
  2. Po uruchomieniu ekranu powitalnego należy wybrać pozycje numer 1 zakup biletu postojowego z podaniem numeru rejestracyjnego, po czym wpisać numer rejestracyjny pojazdu i go zatwierdzić.
  3. Gdy numer będzie w bazie danych Karty Wyspiarza lub Wyspiarza Seniora, na ekranie wyświetli się dodatkowa pozycja nr 3 - Rezydent. Po wyborze tej pozycji i zatwierdzeniu darmowego biletu należy go wydrukować i umieścić za przednią szybą pojazdu. Istnieje możliwość do darmowego czasu dokupić bilet z dopłatą.